Послання Господа Бога Саваофа до Українських Сил: Господь буде воювати за вас!

Це послання Вічного Бога Армії, призначене спеціально для Збройних Сил України та для Президента України пана Володимира Зеленського; Це також служить попередженням для членів російської армії, що вторглися, а також для президента Російської Федерації пана Володимира Путіна:

Вічний військ, що складаються зі святих ангелів («невидима піхота»), колісниць («армія невидимої землі»), а також літаючих колісниць Елогіма («невидимі війська») воює від сьогодні, 26 лютого 2022 р., разом з укр. сил, щоб дати їм перемогу над збройними силами російського загарбника!

Для російської армії та президента Російської Федерації пана Путіна це буде вічна ганьба, яка ніколи не забудеться.

Не будеш боятися їх, бо Господь, Бог ваш, Він Той, що воює для вас.

Повторення Закону 3, вірш 22

Та зо мною Господь, як потужний силач, тому ті, хто женеться за мною, спіткнуться та не переможуть! Будуть сильно вони посоромлені, бо робили без розуму, вічний сором їм буде, який не забудеться! Єремія 20, вірш 11

І сказав Мойсей до народу: Не бійтеся! Стійте, і побачите спасіння Господа, що вчинить вам сьогодні. Бо єгиптян (росіяни), яких бачите сьогодні, більше не побачите їх уже повіки! Господь буде воювати за вас, а ви мовчіть!

Вихід 14, вірші 13 і 14

IMG_1228.JPG

Послання Вічного Бога українським силам:

Не бійтеся їх; бо сам Господь, Бог твій, буде воювати за тебе.

Повторення Закону 3, вірш 22

Не бійся, залишайся на місці і дивись на визволення, яке дарує тобі Вічний цього дня; тому що єгиптяни (росіяни), яких ви бачите сьогодні, ви їх більше ніколи не побачите.

Господь буде боротися за вас; а ти будеш мовчати.

Вихід 14, вірші 13 і 14

ППослание Вечного Бога украинским силам:

22 не бойтесь их, ибо Господь, Бог ваш, Сам сражается за вас.

13 Но Моисей сказал народу: не бойтесь, стойте--и увидите спасение Господне, которое Он соделает вам ныне, ибо Египтян, которых видите вы ныне, более не увидите во веки;

14 Господь будет поборать за вас, а вы будьте спокойны

IMG_1329.JPG